Şefkat Tepe 99.bölüm fragmanı

 

Şefkat Tepe 99.Bölüm FragmanıŞefkat Tepe 99.bölümü ile 23 şubat cumartesi akşamı Samanyolu Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Şefkat Tepe 99.bölüm fragmanını konunun devamında izleyebilirsiniz. Diğer dizilerin fragmanlarını sitemizde uygun kategoride bulabilirsiniz. Sitemizde sadece tanıtım fragmanları yayınlamaktadır.

“Şefkat Tepe 99.bölüm fragmanı 23 Şubat Cumartesi”

52 Comments

 1. bu bölüm yine çok çok güzeldi yönetmenim bu dizi için tekrar tekrar teşekkürler ALLAH razı olsun helede aslının o mimikkleri süper şahini kıskanması iyi oldu umarım 99. bölümde barışırlar.aslı diziye çok yakışıyo rolünü süper yapıyor o mahsunluğu sinirlenişi harika çok seviyorum sungurların hepsi iyi laf yok.

 2. şefkat tepe yine harikaydı bu bölüm çok güzeldi aslı şahin sahneleri çok iyiydi muhtara iyi bir oyun oynadılar helal aslı mağrada adamları iyi dövdün helal sana sungur kız celil seninde eline sağlık muhtarı iyi benzettin serdar ilk defa dur demedi.

 3. hayır canım final minal olmasın sakın yönetmen arkadaşım bu kadar çok izlenen dizi final olmaz uzatılır bizler ailecak çevrem arkadaşarım şefkat tepe fanatiğiz aman tek izlediğim dizi mahrum etmeyin.ama bu kadro olsun hep.

 4. şefkat tepe bir numara bi dizi hiç bitmesin yine bu bölüm süperdi celil ellerin kolların det görmesin muhtarı patakladığın için ayrıca aslı süperdi iyi mücadele ettti tim gelene kadar hainlerle aslı süper bir oyuncu time çok yakışıyor hepsi iyi.

 5. bu dizi mükemmel bir dizi son bölüm harikaydı aslının şahini kıskanması iyi oldu belki barışırlar.fragmanı lütfen erken verin ya.serdar celil şahin aslı vee doktor valla süpersiniz aman yönetmen bu timi bozma.

 6. rabia kardeş tüyolarını bekliyoruz bişey yazmıyosun tüyo ile ilgili şeyler fragmanıda bir verseler artık neden geç veriyolarki sungurlar süpersiniz helede bitiş sahnesi harikaydı arada böyle mutlu sonla bitirin.

 7. artık fragmanı verseniz bizim bu mesajlaerımızı birazda olsa dikkate alsanız şahinin raporunun sahte olduğu bu son bölümde açıklanması gerekmiyormuydu.öyle duyum almıştım.bilen varmı

 8. halil doğru söylüyor fragmanı verin artık bu arada aslının şahini kıskanması çok hoşdu bu son bölüm mükemmeldi bitiş yeri harikaydı birazda böyle güzel bitirin diziyi helal olsun yönetmene ve sungurlara dizi hiç bitmesin türkiye gerçeklerini anlatan bir dizi tebrikler.

 9. ben size hak veriyorum bu soyukhavada dizi cekmek hic kolay deyil bi sahnayi 5 yada 6 kez cekmek kolay deyil ama yinede kendime soz geciremiyorum meraktan catliyorum bence yonetmenim sen fragmani gec vermekte ama nolur final olmasin lutfen altinci yada yedinci ayda final olsun sonrada onyada onbirinci ayda baslasi sizinde dinlaemeye hakkiniz var bu arada sungurlarimizidafazla yormayin biraz da su yazdiklarimiza cevap hic cevap vermiyorsunuz ertik cevap verin niye cevap vermiyorsunuz bizimde bilgisiz birakmayin ya yonetmen cevaplasin yada sungurlarimizdan biri cevaplasin

 10. ne yani şimdi aslı şahine dönmeyecekmi yönetmenim aslı ile şahini ayırmayın tamam hemen dönmesin bence dönmesi için hainler aslıyı kaçırsınlar şahinde aslıyı kurtarsın aralarıda böylelikle düzelsin daha güzel olur teröristler aslıya işkence yapsınlar şahinde bunu görsün.kurtarsın aslı süper bir oyuncu mimiklerine hastayım sakın diziden çıkma aslı.

 11. son bölüm harikaydı helede aslının kıskanması güzeldi arada böyle bölümler yayınlayın diziye ayrı bir hava katıyor aslıyı çok beğenerek izliyorum rolünü güzel yapıyor gülüşü kıması kıskanması harika bence hemen dönmesin şahine şahini peşinde dolandırsın biraz şahin haksız çünkü kızı çok ağlattı. gülmek aslıya yakışıyor.

Bir Cevap Yazın