Şefkat Tepe 95.Bölüm Fragmanı

 

Şefkat Tepe 95.bölüm’ü ile 26 ocak cumartesi akşamı Samanyolu Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Şefkat Tepe 95.bölüm fragmanı’nı konunun devamında izleyebilirsiniz. Diğer dizilerin fragmanlarını sitemizde uygun kategoride bulabilirsiniz. Sitemizde sadece tanıtım fragmanları yayınlamaktadır.

“Şefkat Tepe 95.Bölüm Fragmanı 26 Ocak Cumartesi”

14 Comments

 1. bu bölüm yine harikaydı en çokda timi bir arada gördüğüme çok sevindim.Şahin lütfen Aslıdan uzaklaşma kızın ne suçu var.şefkat tepe müzikleri harika helede gece halonun evinde löbet beklerken çaldıkları müzik bu dizi harika yeni yönetmene diziyi uzattığı için teşekkürler.emeklerinize sağlık.

 2. dizi süper ya sungurlar size helel olsun kanalların birincis, stv genelde stv izlerim fragmanıda bir erken verseniz çok iyi olur aslıya çok üzülüyorum şahin üzüyor kızı artık karargah sahneleride görmek istiyoruz arhan yönetmenim .

 3. helal sungurlara biraraya geldiler artık kim yıkar onları 94. bölüm çok güzeldi herzamankigibi fragman neden geç geliyor adminler yazarmısınız lütfen stv nin dizilerinin fragmanı hep erken veriliyo ama bizim dizim hiç verilmiyor son gün görebiliyoruz.bu dizi hiç bitmesin ha dizi uzatıldığı için çok sevindim sağolun.

 4. bu bölüm tek kelimeyle yine mükemmeldi.ben bu mansurdan yinede şüphe ediyorum.belki o ajandır ve babasını öldürmek için görevlendirilmiştir.bi bilgim olursa paylaşırım.

 5. bu diziyi her geçen gün daha seviyorum sungurlarrollerini çok iyi yapıyorlar aslının masum yüzüne hastayım şahinle çok yakışıyorlar fragmanıda bir erken verseniz bu bölüm sanırım geçen bölümlere oranla biraz daha uzun sürdü çok iyi olmuş 2. olduk helel hiç final yapmayın teşekler.

 6. bu diziyi çok seviyorum erhan yönetmenin şefkat tepeyi 4 sezon daha uzatın lütfen hiç bıkmadan izlerim sevilen bir dizi şefkat tepe aileden birçoğu izliyor mesajlarımızı dikkate alırsanız çok mutlu olurum sağolun bu tim süper

 7. artık yönetmen erhan baytimur ile ozan uzunoğlu değil
  acaba ceza aldıkları için mi bıraktılar diziyi yönetmeyi?
  şahin 4-5 bölüme kadar iyileşiyormuş
  buna çok sevindim.

Bir Cevap Yazın