Şefkat Tepe 89.Bölüm Fragmanı

 

Şefkat Tepe 89.bölümü ile 15 aralık cumartesi akşamı STV ekranlarında devam edecek. Şefkat Tepe 89.bölüm fragmanını konunun devamında izleyebilirsiniz. Sitemizde sadece tanıtım fragmanları yayınlamaktadır. Diğer dizilerin fragmanlarını sitemizde uygun kategoride bulabilirsiniz.

“Şefkat Tepe 89.Bölüm Fragmanı izle 15 Aralık Cumartesi”

22 Comments

  1. bu dizi mükemmel ya oson bölün neydi öyle özelliklede mağara sahnesi tam gerçekçi bu dizi abartısız bir dizi emeklere sağlık oyuncular sayesinde güzel fragmanı verseniz lütfen yazdıklarımıza biraz önem verin.

  2. şahin neden vuruldu şimdi ya keskin nişancı olmadan bu dizinin anlamı yok yoksa yine şahini diziden uzaklaştıracakmısınız.sakın böyle bişey yapma yönetmen kardeş sungurlar şahinsiz olmaz

  3. 89. bölümü izledim çok güzeldi serdarı hiç sevmiyorum ama şahini çok seviyorum ve en sevdiğim oyuncu bir bombanın arasında kaldı aslı’yı azıcık seviyorum eğer aslı kurtarırsa şahini aslı’yı da severim ama şahin£den asla vazgeçmem çok yakışıklı ben 8. sınıf öğrencisiyim seneye liseyi konyada okumak istiyorum… ŞAHİNİ ÇOOOOKKKK SEVİYORUM İLK DEFA BU KADAR YAKIŞIKLI BİRİNİ TANIDIM.VE ASLA UNUTMAYACAĞIM.

Bir Cevap Yazın