Şefkat Tepe 88.Bölüm Fragmanı

 

Şefkat Tepe 88.bölümü ile 8 aralık cumartesi akşamı STV ekranlarında devam edecek. Şefkat Tepe 88.bölüm fragmanını konunun devamında izleyebilirsiniz. Sitemizde sadece tanıtım fragmanları yayınlamaktadır. Diğer dizilerin fragmanlarını sitemizde uygun kategoride bulabilirsiniz.

“Şefkat Tepe 88.Bölüm Fragmanı 8 Aralık Cumartesi”

12 Comments

  1. fragmanı çok geç veriyorsunuz biraz daha erken verseniz çok iyi olur.Diziye katılan hain pier filme yakışmış iyi bari naza biraz olayların dışında kalır.herkes nazanın ölmesini istiyordu nazada diziye yakışıyor.

  2. sana katılıyorum rabia bu diziyi çok seviyorum ne olur yönetmen hiç final yapmayın hiç bıkmadan izlerim zaten şefkat tepe hayranları çok tabi oyuncularıda sakın değiştirmeyin bu sezon oyuncuları mükemmel fragmanıda erken verirseniz çok sevinirim .

  3. ya budi çok iyi her geçen ün dahada güzel oluyor diziler arasında şefkat tepe tek emeği geçen herkese teşkler.hiç bitmesin bu dizi.oyuncuların mimiklerine hastayım bi oyuncu bu kadarmı gerçekçi oynar rolünü helal olsun sungurlar.

  4. diziye yeni katılan piyer fena değil nazayı solladı naza hanım arka planda kaldı iyi oldu başkalarından emir almak nasılmış görsün 87. bölüm yine çok güzeldi her bölümü güzel diyecek laf yok bu diziyi bizlere izlettiğiniz için teşekkürler.arkadaşların dediği gibi final olmasın.

Bir Cevap Yazın