Şefkat Tepe 86.Bölüm Fragmanı

 

Şefkat Tepe 86.bölümü ile 24 kasım cumartesi akşamı Samanyolu Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Şefkat Tepe 86.bölüm fragmanını konunun devamında izleyebilirsiniz. Sitemizde sadece tanıtım fragmanları yayınlamaktadır. Diğer dizilerin fragmanlarını sitemizde uygun kategoride bulabilirsiniz.

“Şefkat Tepe 86.Bölüm Fragmanı 24 Kasım Cumartesi”

32 Comments

  • yaa bu bölümü biraz sacmaydıcelil 2 kere kurtuldu baska zaman olsa cıkardı ordan film heyecanlı olsun diye yapıyolar ama ekran basındakikler sinirlenio ve sitres yapıo bence biraz sacmaydı bu bölümü

  • arkadaşım niye kadın teröris yokmu var işte bize gerçekleri gösteriyor.onların yanında değiliz ki olup biteni bilmiyoruz o askerlerin şehit oluşu hiç basit değil hepsinin ağlaması yardıma koşması basitmi ha celilin yakalanmasında evet biraz pot kırmışlar okarda olur diğer dizilerdeki saçmalığa göre bu onların yanında yıkanmış kardeşim film çok iyi teşklr.

    • tamam işte sungurlar TÜRK askerini çok iyi bi şekiilde temsil ediyor.canla başla bayrağı yere indirmediler,şahin terörün vermiş olduğu müslümanlığı kötülücek kağıdı okumadı yine dinimizi savundu,farkındaysanız her görevde ALLAH adı dillerinden düşmüyor süper bi dizi emeklere sağlık.

 1. arkadaşlar filmin asıl böyle tadı çıkıyor tabi biraz macera olacak valla bana göra şevkat tepenin üzerine dizi tanımam ayrıca bıçağı kalbine sapla diyosun bu bıçak kolada ,kafayada sırtada bacada gelir.illaki kalbe saplanacak diye bişey yok.yönetmen siz harikasınız.

 2. gelecek hafta süper bi bölüm bizleri bekliyor. bu dizideki oyuncuları çok seviyorum Serdar celil şahin aslı ve doktor süpersiniz sizleri çok seviyorum şefkat tepeye çok yakışıyorsunuz.

 3. hadi kordon kurtul canilerin elinden arkadaşların tehlikede pusuda mükemmelin üstünde bir dizi gelecek bölümde ezin yılanın başını şahinide yakaladı terörisler hadi şahin ya se ya kordon time yardıma koşun.diziye 100 üzerinden 100

 4. bence de insan üzülüyor gerceklerden alınmış karelere… içi sızlıyor insanın ama filmin akışı güzel sadece saçma olan naza sürekli yaralanıyor ama ölmüyor…

 5. film çok heyecanlı bitti celil nasılda yakalandın abicim ya hadi bu bölümde kurtul ellerinden şahinde yakalandı time kim yardım edecek yönetmenim ne olur timi kurtarın fena pusuya düştüler naza belasının yüzünden 86.bölümü hemen gelsin.lütfen fragmanı erken verin.

 6. süper bir dizi sungurlar timi bozulmasın şu celil de zeynebe bukadar ilgisiz olmasın çok yakışıyorlar zeynep çok güzel bir insan celile göre bölümde ailelere daha çok yer versinler.

 7. lütfen yeni bölümün fragmanını verin filmi çok seviyorum serdar doktor aslı fena pusuya düştüler hadi şahin sen bari kurtar timi cumartesini iple çekiyorum.bu film için teşklr.

  • nesini beğenmedin kardeş bölüm harikaydı.85. bölümde ağladım valla o askerlerin şehit oluşuna bu dizi harika bir dizi evcek izliyoz.86. bölüm fragmanı çıkmış ama anlamadım uçak felan ne olacak acaba merak ediyorum sabırsızlıkla yarını bekliyorum.

Bir Cevap Yazın