Şefkat Tepe 83.Bölüm Fragmanı

 

Şefkat Tepe 83.bölümü ile 3 kasım cumartesi akşamı Samanyolu tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Şefkat Tepe 83.bölüm fragmanını konunun devamında izleyebilirsiniz. Sitemizde sadece tanıtım fragmanları yayınlamaktadır. Diğer dizilerin fragmanlarını sitemizde uygun kategoride bulabilirsiniz.

“Şefkat Tepe 83.Bölüm Fragmanı 3 Kasım Cumartesi”

22 Comments

  1. sahınn senı hep gormek ıstıyorumm bu dızıde sana bıtıyorummm ya kelımelere satırlara sıgdıramayacak kadar cokk sevıyorumm keske senle tanısma fırsatım olsa<3

    • Film gerçekleri anlatmakla beraber bazen çok saçmalıklar oluyor.Leylanın ölmesi iyi oldu bence, çünkü film genelde Leyla etrafında dönüyordu.Şimdi daha gerçekçi çekiliyor.

  2. Cumartesi günleri saat 19:00 dan sonra eve kesinlikle misafir kabul etmiyorum ve gitmiyorum da bir yere bu film yüzünden..Ayrıca Sungurlar ekibinin yeni üniforması da çokkkkkk yakışmış.Keşke her gün yayınlasalar bu filmi…Ama YENİ FİLM DE GELİYOR STV DE…NİZAMA ADANMIŞ RUHLAR EKİP-1…

  3. bence şefkat tepenin yerini hiç bir film tutamaz oyuncular işini tam bir mantıkla yapıyorlar arada bazı aksaklıklar olsada okadar olucak.lütfen filmi iki üç sezon daha uzatın yönetmen arkadaşım ve senarist celil ağabey.naza filmden çıkmasın çünkü filme oda yakışıyor.

  4. celil serdar şahin aslı ve doktor başarılarınızın devamını diliyorum izlediğim tek dizi buda sizin sayenizde kıyafetleriniz çok yakışmız bu sezon harika aslının gülüşüne bayılıyorum.Nasıl şahin için endişelendi ağladı rolünü çok güzel yapıyor bir numara şefkat tepe 100 üzerinden 100 puanlar helal olsun.

Bir Cevap Yazın