Şefkat Tepe 105.Bölüm Fragmanı

 

Şefkat Tepe 105.Bölüm FragmanıŞefkat Tepe 105.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Şefkat Tepe 105.bölümü ile 6 nisan cumartesi akşamı Samanyolu Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Şefkat Tepe 105.bölüm fragmanı tanıtımını haberin devamında seyredebilirsiniz. Diğer dizilerin fragmanlarını sitemizde uygun kategoride bulabilirsiniz. Sitemizde sadece tanıtım fragmanları yayınlamaktadır.

“Şefkat Tepe 105.Bölüm Fragmanı izle 6 Nisan Cumartesi”

44 Comments

  1. arkadaşlar aslıya vuran şahin değilmiydi sanki şahine benziyordu o ejdebi ajana iyi oyun oynadılar helal olsun yönetmen aman diziyi bozmayın ara sıra dağ sahneleri olsun

  2. hı birde şunu diyeceğim artık trrörle değil hırsızlıkla mücadele var deniliyor. bu dizi 1997 yılını anlatmıyormu neden hırsızlığa geçiliyor yönetmenim eskisi gibi devam edin bence dizi dahada reyting kazanır ama doğru değilmi.siz 1997 ye göre dizi çekimlerini devam ettirin teşekkürler.

    • zeynep haklısın sana katılıyorum güzel düşünce bu dizi 1997 leri anlatıyor neden hırsızlık konusuna geçilsinki barış varsın olsun inşallah olur gönlümüz barışından yana biz eski bölümleri istiyoruz.

  3. şefkat tepe haftaya final diye nisan 1 şakası yapılmış şakası bile kötü izlediğin tek dizi ondanda mahrum bırakmayın yönetmen.bu dizi süper valla yukardaki arkadaşın dediği gibi hırsızlık olayını bırakıp 1997 yi anlatmaya devam edin saygıyla.

  4. bu fragman neden yok hala neden geç veriliyo bir türlü anlamıyorum şahinin ölüm haberi gecek yine aslıyla evlenemicek arkadaşlar.dizi yine sarpa sardı hayırlısı aslı yine ağlayacak anlaşılan bu bölümde herkes bi göz yaşı akıtacak

  5. bu ne şimdi şahini öldürdün yönetmen memduhu şahinin yerine koydun hiç olmadı şimdi tamam dizide biray olmasaydı ama öldü haberi gelmeseydi annesinin yanında biraz fazla kalsaydı diziyi batırmayınız lütfen.yazık değilmi aslıya.

  6. şahin ölürse bu dizinin tadı kalmaz kollamadaki adam şahinin yerini tutmaz izlediğim bi dizi vardı yönetmen onuda batırmaya çalışıyosunuz ya biz şahini istiyoruz.

  7. aetık fragmanı verin ya bu ne ya yarın dizi var siz halen fragman vereceksiniz her dizinin fragmanı iki üç gün önceden veriliyo ama şefkat tepe yok sebebi ne açıklarmısınız kim ekliyosa.

Bir Cevap Yazın