52 comments on “Şefkat Tepe 100.Bölüm Fragmanı

 1. evet arkadaşlar bu bölüm yine herzamankigibi süperdi artık şahin aslıya gerçekleri anlatsa dahada güzel olur şahin hem kendine hemde aslıya acı çektiriyor yazık aslıya celili gerçekten öldü zannettim rüya diye düşündüm rüya değil helal olsun ejine celilsiz dizinin tadı olmaz

 2. bu bölüm mükemmeldi yine aslının time dönmesine çok sevindim ejin helal olsun sana serdarla kordonu kurtardın 100. bölümde inşallah sürprizle karşılaşırız fragmanı ne olur bu sefer bari erkenden verin ya tüyo bilen vearsa paylaşın kardeşler

 3. hep aslı şahin için endişeleniyo birazda şahin aslı için endişelensin dizi daha heyecanlı olur bence fragmanıda bir erken verseniz 100. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.bu dizi hiç bitmesin.

 4. 99. bölüm 100. bölüm diye çıkıyo neden 100. bölümü verseniz bakalım yeni bölümde neler olucak sanki sürpriz şeyler olacağa benziyor bu dizi için yönetmene tekrar teşekkürler bize tam anlamıyla gerçek anlamlı mantıklı dizi izletiyor sağol.tim harika

 5. 100. bölüm fragmanı bekliyoruz verin artıkya evet rabiacığım sana katılıyorum aslı gerçekleri öğrenince şahini yine istemezse biraz saçma olur dizimize lafım yok ama biraz mantıklı olursa iyi olur daha heyecanlı olur.

 6. evet haklısın zeynepciğim bekliyoruz fragmanı ama bizi kimse kaydeye almıyor birazcık şu yazdıklarımıza önem verseler neyse yarın çıkar umarım sungurları 100. bölümüyle 2martta bekliyoruz hayırlısı.

 7. nerde bu fragman ya saatler kaldı diziye daha fragman çıkacak yeter ama artık bizlere biraz haksızlık yapıyosunuz izlediğimiz bi şevkat tepe var fragmanından mahrum bırakıyosunuz bizleri bu kadar da merakta bırakmayın lütfen.

 8. ya zeynepciğim bende derslerden falan fazla vakit bulamıyorum ki.yarın şefkat tepenin bile olducağını sizin yorumlardan anladım.hem arada bir de yazdığımda burda yayınlamıyorlar. :(

 9. Bölge Komutanı bir generalin ve içinde yüksek rütbeli subayların bulunduğu helikopter dağa düşer. İki askerin haricinde herkes sağ kurtulur. Kurtulan komutanları teslim alan Naza, psikolojik üstünlük sağlamak için planlarını uygulamaya koyar.

  Diğer yandan Sungurlar ise generale örgütten önce ulaşmak üzere yola çıkar. Naza timden önce subayları esir alsa da, Sungurlar timinin başarılı operasyonuyla sevinci yarım kalır. Sırada, sınır ötesindeki kampta 5 yıldır esir tutulan bir astsubayı almak vardır. Bir teröristle iş birliği yaparak kampa giren Serdar ve Celil, onun ihanetiyle yakayı ele verirler.

Bir Cevap Yazın