Lale Devri 84.Bölüm Fragmanı

Lale Devri 84.bölümü ile 13 ekim cumartesi akşamı Fox tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Lale Devri 84.bölüm fragmanını konunun devamında izleyebilirsiniz. Sitemizde sadece tanıtım fragmanları yayınlamaktadır. Diğer dizilerin fragmanlarını sitemizde uygun kategoride bulabilirsiniz.

“Lale Devri 84.Bölüm Fragmanı 13 Ekim Cumartesi”

One thought on “Lale Devri 84.Bölüm Fragmanı

 1. NERO
  12 Ekim 2012 at 13:02

  Selenin Seranaya göre çok güzel rol yaptığınainanıyorum.
  Çünkü Az konuşarak jest ve mimiklerle rol yapmak o kadar zor ki.Bu slov şarkı söylemeye benzer. Selen bunu çok güzel başarıyor.
  Asıl yeşim karakteriniabartılı buluyorum .Çünkü sadece bağırarak rol yapıyor.Buda hareketli bir şarkı söyleyipte sözlerinin anlamı olmayan bir şarkıyı söyleyen şarkıcıya benzeyor.Bu karakter o kadar sahte söylediği hiç bir yalan ortaya çıkmıyor.
  Seleni Çınar karakteri ile çok yakıştırıyorum.
  Ayrıca Toprak ezik bir karekter değil tam tersine gururlu ve kendine değer veren bir karekter.Elinden geleni yaptıktan sonra insanların ona gelmelerini bekliyor.
  Kendine o kadar güveniyor.
  EĞER ÇINAR VE TOPRAĞI YAN YANA GETiRMEDEN YiNE SALAKÇA YAZILMIŞ SENARYOLARLA DiZiYE DEVAM EDERLERSE DAHA iZLEMEYECEĞiM.
  ŞU ANKi REYTiNLER DiKKAT EDiN YALANLAR ORTAYA ÇIKIP TOPRAK VE ÇINARIN YAKINLAŞMA iHTiMALiNDEN DOLAYIDIR.YANi BUNDAN SONRA iZLEMEZ iSEK YEŞiM iÇiN DEĞiL TOPRAK VE YAN YANA GETiRiLMEDiĞi iÇiN OLACAK

Bir Cevap Yazın