Karadayı 29.Bölüm Fragmanı

Karadayı
 

Karadayı 29.Bölüm FragmanıKaradayı 29.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Karadayı 29.bölümü ile 29 nisan pazartesi akşamı Atv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Karadayı 29.bölüm fragmanı tanıtımını haberin devamında seyredebilirsiniz. Diğer dizilerin fragmanlarını sitemizde uygun kategoride bulabilirsiniz. Sitemizde sadece tanıtım fragmanları yayınlamaktadır.

“Karadayı 29.Bölüm Fragmanı 29 Nisan Pazartesi”

Bu Konuya Benzer Konu Ve Fragmanlar

5 Comments

  1. erkan 23 Nisan 2013 at 06:27

    yahu bu film varya beni kalpten goturecek bu kadar heyecanlandigimi dizi seyrederken hatirlamiyorum senaryoyu yazanada helal bu kadar mukemmel oynayan bir oyuncu ekibine ozellikle kenan imirzaliuoglunu cani gonulden tebrik ediyorum…bu siteyede fragmani ekledigi bize sundugu icinde tesekkur ediyorum..

  2. taner 23 Nisan 2013 at 23:42

    dizi mükemmel ama birde şu savcının oyunlarını biran önce bulmaya çalışsalar harika olacak.ozaman tüm zamanların rekorunu kırar,senarislere duyurulur

  3. sevil 02 Mayıs 2013 at 13:05

    ne zaman pazartesi olacak ya! çok güzel dizi. her bölüm bir diğerinden daha heyecanlı oluyor merakla bekliyoruz. ayrılmasınlar, bu vurulma onları birbirine yaklaştıracak iyi oldu vurulması. sonuçta ölmeyeceği kesin.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Back to Top